ZVV De Jager Zaalvoetbal NIEUWSBRIEF NR. 20, 8 MEI 2023 08 mei 23 Lezen...
ZVV De Jager Zaalvoetbal NIEUWSBRIEF NR. 19, 1 MEI 2022 03 mei 22 Lezen...
ZVV De Jager Zaalvoetbal NIEUWSBRIEF NR. 18, 8 FEBRUARI 2022 09 feb 22 Lezen...

Aankomende Wedstrijden

DatumWedstrijdTijd Scheidsrechter
2024-03-04 19:00:1704 mrt 24 Team De Maas - 2 Verloren Generaties 19:00:1719:00 Bram Verbeek
2024-03-04 19:45:3304 mrt 24 Platina 2 - ZVV Noppes 19:45:3319:45 Bram Verbeek
2024-03-04 20:30:1704 mrt 24 CFM Transito - Veltkamp United 20:30:1720:30 Lucien van Velthoven
2024-03-04 21:15:5504 mrt 24 Plants & Living - Bar & Boos 21:15:5521:15 Lucien van Velthoven
2024-03-04 22:00:4104 mrt 24 Platina 1 - De Pilsneuzen 22:00:4122:00 Lucien van Velthoven

Stand Divisie A

PosTeamGSWGVDSP
1Team De Jager98012724
2Bar & Boos96121119
3FC Wijk City8512916
4ZVV Noppes85031615
5Veltkamp United9306-59
6Plants & Living9306-149
7Marble IT9207-266
8De Pilsneuzen9207-18-3

Stand Divisie B

PosTeamGSWGVDSP
1Platina 187012621
2De Strijders96032818
3WKD Boys9603418
4CFM Transito9513313
52 Verloren Generaties94051112
6RKC The Sequel8314-810
7Team De Maas7106-203
8Platina 29108-443