ZVV De Jager Zaalvoetbal Het Nieuwe Seizoen 08 sep 17 Lezen...
ZVV De Jager Zaalvoetbal NIEUWSBRIEF NR. 11, APRIL 2017 03 mei 17 Lezen...
Uitschrijvingen FC Icelus & FC Temee 24 feb 17 Lezen...

Aankomende Wedstrijden

DatumWedstrijdTijdTijdwaarneming
2018-02-26 18:45:4526 feb 18 Alpeko - FC Klaaiboys 18:45:4518:45Jakko Sport
2018-02-26 19:35:5726 feb 18 Team Correct - CFM/Transito 4 19:35:5719:35Jakko Sport
2018-02-26 20:25:2426 feb 18 Baltena - WKD Boys 20:25:2420:25Jakko Sport
2018-02-26 21:15:4226 feb 18 Bar & Boos - Den Otter Assurantiën 21:15:4221:15Jakko Sport
2018-02-26 22:05:0626 feb 18 De Pilsneuzen - Sporting Hèmert 22:05:0622:05Jakko Sport

Stand Divisie A

PosTeamGSWGVDSP
1Verboo Administraties88005724
2Team De Jager87014121
3Team Correct86024318
4CFM / Transito 47304-249
5Veltkamp United8305-289
6Bar & Boos7115-114
7ABS8206-483
8Den Otter Assurantiën8017-301

Stand Divisie B

PosTeamGSWGVDSP
1De Pilsneuzen86024618
2De Treffers86022018
3Baltena75112016
4FC Klaaiboys7502515
5Sporting Hèmert8305-199
6Jakko Sport8215-217
7WKD Boys7205-176
8Alpeko7007-340