ZVV De Jager Zaalvoetbal Het Nieuwe Seizoen 08 sep 17 Lezen...
ZVV De Jager Zaalvoetbal NIEUWSBRIEF NR. 11, APRIL 2017 03 mei 17 Lezen...
Uitschrijvingen FC Icelus & FC Temee 24 feb 17 Lezen...

Aankomende Wedstrijden

DatumWedstrijdTijdTijdwaarneming
2017-12-18 18:45:3618 dec 17 WKD Boys - CFM/Transito 4 18:45:3618:45Baltena
2017-12-18 19:35:3318 dec 17 Team de Jager - Den Otter Assurantiën 19:35:3319:35Baltena
2017-12-18 20:25:2618 dec 17 ABS - De Pilsneuzen 20:25:2620:25Baltena
2017-12-18 21:15:2218 dec 17 Team Correct - Verboo Administraties 21:15:2221:15Baltena
2017-12-18 22:05:2418 dec 17 FC Klaaiboys - Jakko Sport 22:05:2422:05Baltena

Stand Divisie A

PosTeamGSWGVDSP
1Verboo Administraties77004421
2Team De Jager76013118
3Team Correct75023515
4Veltkamp United7304-209
5CFM / Transito 47304-249
6Bar & Boos7115-114
7ABS7205-353
8Den Otter Assurantiën7016-201

Stand Divisie B

PosTeamGSWGVDSP
1Baltena75112016
2De Pilsneuzen75024015
3De Treffers75021015
4FC Klaaiboys6402212
5Sporting Hèmert7304-99
6Jakko Sport6213-127
7WKD Boys7205-176
8Alpeko7007-340