ZVV De Jager Zaalvoetbal NIEUWSBRIEF NR. 14, AUGUSTUS 2019 19 aug 19 Lezen...
ZVV De Jager Zaalvoetbal Programma Slotavond 17-05-19 13 mei 19 Lezen...
ZVV De Jager Zaalvoetbal NIEUWSBRIEF NR. 13, FEBRUARI 2019 15 feb 19 Lezen...

Aankomende Wedstrijden

DatumWedstrijdTijdTijdwaarneming
2020-01-27 18:45:1327 jan 20 WKD Boys - Alpeko 18:45:1318:45Sporting Hèmert
2020-01-27 19:35:0627 jan 20 Marble IT - FC Klaaiboys 19:35:0619:35Sporting Hèmert
2020-01-27 20:25:5827 jan 20 CFM / Transito 4 - Team Correct 20:25:5820:25Sporting Hèmert
2020-01-27 21:15:4027 jan 20 Bar & Boos - Baltena 21:15:4021:15Sporting Hèmert
2020-01-27 22:05:3027 jan 20 Team De Jager - Verboo Administraties 22:05:3022:05Sporting Hèmert

Stand Divisie A

PosTeamGSWGVDSP
1Verboo Administraties65102116
2Team Correct64111113
3De Pilsneuzen63211011
4Veltkamp United7313-1310
5Bar & Boos7304129
6Team De Jager7304-89
7Ducente6123-65
8CFM / Transito 47016-271

Stand Divisie B

PosTeamGSWGVDSP
1Marble IT76012418
2WKD Boys75202317
3Alpeko64112113
4Baltena64111413
5Sporting Hèmert7214-187
6Buijs Flowers7124-155
7FC Klaaiboys7115-274
8ABS7007-220