ZVV De Jager Zaalvoetbal NIEUWSBRIEF NR. 13, FEBRUARI 2019 15 feb 19 Lezen...
ZVV De Jager Zaalvoetbal Start Seizoen 2018/’19 03 sep 18 Lezen...
ZVV De Jager Zaalvoetbal Ledenvergadering Seizoen 2018/’19 23 aug 18 Lezen...

Aankomende Wedstrijden

DatumWedstrijdTijdTijdwaarneming
2019-02-18 18:45:1318 feb 19 Alpeko - WKD Boys 18:45:1318:45Buijs Flowers
2019-02-18 19:35:1718 feb 19 Bar & Boos - Verboo Administraties 19:35:1719:35Buijs Flowers
2019-02-18 20:25:1418 feb 19 Sporting Hèmert - Den Otter Assurantiën 20:25:1420:25Buijs Flowers
2019-02-18 21:15:0918 feb 19 Veltkamp United - De Pilsneuzen 21:15:0921:15Buijs Flowers
2019-02-18 22:05:0818 feb 19 Baltena - Ducente 22:05:0822:05Buijs Flowers

Stand Divisie A

PosTeamGSWGVDSP
1Team De Jager86022418
2Verboo Administraties76012318
3CFM / Transito 486021118
4Team Correct85033615
5Bar & Boos8305139
6Veltkamp United7304-49
7De Pilsneuzen8107-173
8ABS8107-863

Stand Divisie B

PosTeamGSWGVDSP
1Ducente88005424
2Baltena87013921
3FC Klaaiboys8503-1015
4Den Otter Assurantiën7313810
5Buijs Flowers8314-1610
6Alpeko7205-86
7WKD Boys7016-311
8Sporting Hèmert7016-361