ZVV De Jager Zaalvoetbal Start Seizoen 2018/’19 03 sep 18 Lezen...
ZVV De Jager Zaalvoetbal Ledenvergadering Seizoen 2018/’19 23 aug 18 Lezen...
ZVV De Jager Zaalvoetbal NIEUWSBRIEF NR. 12, MEI 2018 09 mei 18 Lezen...

Aankomende Wedstrijden

DatumWedstrijdTijdTijdwaarneming
2018-11-26 18:45:4526 nov 18 CFM / Transito 4 - Team De Jager 18:45:4518:45Sporting Hèmert
2018-11-26 19:35:0426 nov 18 Ducente - Baltena 19:35:0419:35Sporting Hèmert
2018-11-26 20:25:1326 nov 18 Alpeko - Veltkamp United 20:25:1320:25Sporting Hèmert
2018-11-26 21:15:2026 nov 18 ABS - Den Otter Assurantiën 21:15:2021:15Sporting Hèmert
2018-11-26 22:05:1626 nov 18 Sporting Hèmert - Team Correct 22:05:1622:05Sporting Hèmert

Stand Divisie A

PosTeamGSWGVDSP
1Verboo Administraties76012318
2Team De Jager75022115
3CFM / Transito 47502815
4Bar & Boos6303179
5Team Correct630379
6Veltkamp United7304-49
7De Pilsneuzen7106-143
8ABS7106-583

Stand Divisie B

PosTeamGSWGVDSP
1Ducente77004621
2Baltena76013418
3FC Klaaiboys7502-215
4Den Otter Assurantiën7313810
5Buijs Flowers6213-127
6Alpeko7205-86
7WKD Boys6015-301
8Sporting Hèmert7016-361