ZVV De Jager Zaalvoetbal Start Seizoen 2018/’19 03 sep 18 Lezen...
ZVV De Jager Zaalvoetbal Ledenvergadering Seizoen 2018/’19 23 aug 18 Lezen...
ZVV De Jager Zaalvoetbal NIEUWSBRIEF NR. 12, MEI 2018 09 mei 18 Lezen...

Aankomende Wedstrijden

DatumWedstrijdTijdTijdwaarneming
2018-12-17 18:45:3617 dec 18 WKD Boys - CFM / Transito 4 18:45:3618:45Buijs Flowers
2018-12-17 19:35:5817 dec 18 Buijs Flowers - Team De Jager 19:35:5819:35Buijs Flowers
2018-12-17 20:25:5217 dec 18 Baltena - Alpeko 20:25:5220:25Buijs Flowers
2018-12-17 21:15:5317 dec 18 Ducente - Veltkamp United 21:15:5321:15Buijs Flowers
2018-12-17 22:05:5317 dec 18 WKD Boys - Buijs Flowers 22:05:5322:05Buijs Flowers

Stand Divisie A

PosTeamGSWGVDSP
1Verboo Administraties76012318
2Team De Jager75022115
3CFM / Transito 47502815
4Bar & Boos6303179
5Team Correct630379
6Veltkamp United7304-49
7De Pilsneuzen7106-143
8ABS7106-583

Stand Divisie B

PosTeamGSWGVDSP
1Ducente77004621
2Baltena76013418
3FC Klaaiboys7502-215
4Den Otter Assurantiën7313810
5Buijs Flowers6213-127
6Alpeko7205-86
7WKD Boys6015-301
8Sporting Hèmert7016-361