ZVV De Jager Zaalvoetbal NIEUWSBRIEF NR. 13, FEBRUARI 2019 15 feb 19 Lezen...
ZVV De Jager Zaalvoetbal Start Seizoen 2018/’19 03 sep 18 Lezen...
ZVV De Jager Zaalvoetbal Ledenvergadering Seizoen 2018/’19 23 aug 18 Lezen...

Aankomende Wedstrijden

DatumWedstrijdTijdTijdwaarneming
2019-03-25 18:45:2225 mrt 19 De Pilsneuzen - Team Correct 18:45:2218:45Den Otter Assurantiën
2019-03-25 19:35:2325 mrt 19 Buijs Flowers - Alpeko 19:35:2319:35Den Otter Assurantiën
2019-03-25 20:25:2025 mrt 19 Veltkamp United - Verboo Administraties 20:25:2020:25Den Otter Assurantiën
2019-03-25 21:15:1325 mrt 19 WKD Boys - FC Klaaiboys 21:15:1321:15Den Otter Assurantiën
2019-03-25 22:05:0725 mrt 19 ABS - Bar & Boos 22:05:0722:05Den Otter Assurantiën

Stand Divisie A

PosTeamGSWGVDSP
1Verboo Administraties98013324
2Team De Jager108022624
3CFM / Transito 4107031121
4Team Correct96033718
5Veltkamp United9405-312
6Bar & Boos1030799
7De Pilsneuzen10109-203
8ABS9108-933

Stand Divisie B

PosTeamGSWGVDSP
1Ducente1010006130
2Baltena108025024
3Den Otter Assurantiën106132819
4FC Klaaiboys10505-2215
5Alpeko9405-512
6Buijs Flowers9315-2010
7WKD Boys9018-371
8Sporting Hèmert9018-551