ZVV De Jager Zaalvoetbal Wedstrijden afgelast t/m 6 april 2020 16 mrt 20 Lezen...
ZVV De Jager Zaalvoetbal Wedstrijden Afgelast | 16-03-20 12 mrt 20 Lezen...
ZVV De Jager Zaalvoetbal NIEUWSBRIEF NR. 14, AUGUSTUS 2019 19 aug 19 Lezen...

Aankomende Wedstrijden

DatumWedstrijdTijdTijdwaarneming

Stand Divisie A

PosTeamGSWGVDSP
1Verboo Administraties98103625
2Team Correct9513916
3Bar & Boos95041815
4De Pilsneuzen94231114
5Ducente9423714
6Veltkamp United10415-1913
7Team De Jager9306-179
8CFM / Transito 410019-451

Stand Divisie B

PosTeamGSWGVDSP
1WKD Boys108203726
2Marble IT96212420
3Alpeko86112819
4Baltena95221717
5Sporting Hèmert10316-2810
6Buijs Flowers9225-98
7FC Klaaiboys9117-394
8ABS10019-301