ZVV De Jager Zaalvoetbal Start Seizoen 2018/’19 03 sep 18 Lezen...
ZVV De Jager Zaalvoetbal Ledenvergadering Seizoen 2018/’19 23 aug 18 Lezen...
ZVV De Jager Zaalvoetbal NIEUWSBRIEF NR. 12, MEI 2018 09 mei 18 Lezen...

Aankomende Wedstrijden

DatumWedstrijdTijdTijdwaarneming
2018-11-19 18:45:5219 nov 18 Team Correct - Den Otter Assurantiën 18:45:5218:45Baltena
2018-11-19 19:35:4219 nov 18 Sporting Hèmert - ABS 19:35:4219:35Baltena
2018-11-19 20:25:2719 nov 18 FC Klaaiboys - Verboo Administraties 20:25:2720:25Baltena
2018-11-19 21:15:5119 nov 18 Bar & Boos - De Pilsneuzen 21:15:5121:15Baltena
2018-11-19 22:05:5219 nov 18 Buijs Flowers - WKD Boys 22:05:5222:05Baltena

Stand Divisie A

PosTeamGSWGVDSP
1Verboo Administraties76012318
2Team De Jager75022115
3CFM / Transito 47502815
4Bar & Boos6303179
5Team Correct630379
6Veltkamp United7304-49
7De Pilsneuzen7106-143
8ABS7106-583

Stand Divisie B

PosTeamGSWGVDSP
1Ducente77004621
2Baltena76013418
3FC Klaaiboys7502-215
4Den Otter Assurantiën7313810
5Buijs Flowers6213-127
6Alpeko7205-86
7WKD Boys6015-301
8Sporting Hèmert7016-361