ZVV De Jager Zaalvoetbal Start Seizoen 2018/’19 03 sep 18 Lezen...
ZVV De Jager Zaalvoetbal Ledenvergadering Seizoen 2018/’19 23 aug 18 Lezen...
ZVV De Jager Zaalvoetbal NIEUWSBRIEF NR. 12, MEI 2018 09 mei 18 Lezen...

Aankomende Wedstrijden

DatumWedstrijdTijdTijdwaarneming
2019-02-04 22:05:1104 feb 19 Bar & Boos - Team Correct 22:05:1122:05CFM / Transito 4
2019-02-11 18:45:2811 feb 19 CFM / Transito 4 - De Pilsneuzen 18:45:2818:45Veltkamp United
2019-02-11 19:35:2611 feb 19 FC Klaaiboys - Ducente 19:35:2619:35Veltkamp United
2019-02-11 20:25:1411 feb 19 Team Correct - ABS 20:25:1420:25Veltkamp United
2019-02-11 21:15:2011 feb 19 Baltena - Buijs Flowers 21:15:2021:15Veltkamp United

Stand Divisie A

PosTeamGSWGVDSP
1Verboo Administraties76012318
2Team De Jager75022115
3CFM / Transito 47502815
4Bar & Boos6303179
5Team Correct630379
6Veltkamp United7304-49
7De Pilsneuzen7106-143
8ABS7106-583

Stand Divisie B

PosTeamGSWGVDSP
1Ducente77004621
2Baltena76013418
3FC Klaaiboys7502-215
4Den Otter Assurantiën7313810
5Buijs Flowers7313-1110
6Alpeko7205-86
7WKD Boys7016-311
8Sporting Hèmert7016-361