ZVV De Jager Zaalvoetbal NIEUWSBRIEF NR. 14, AUGUSTUS 2019 19 aug 19 Lezen...
ZVV De Jager Zaalvoetbal Programma Slotavond 17-05-19 13 mei 19 Lezen...
ZVV De Jager Zaalvoetbal NIEUWSBRIEF NR. 13, FEBRUARI 2019 15 feb 19 Lezen...

Aankomende Wedstrijden

DatumWedstrijdTijdTijdwaarneming
2019-12-16 18:45:3416 dec 19 Marble IT - ABS 18:45:3418:45Ducente
2019-12-16 19:35:2716 dec 19 De Pilsneuzen - Alpeko 19:35:2719:35Ducente
2019-12-16 20:25:0716 dec 19 Sporting Hèmert - Bar & Boos 20:25:0720:25Ducente
2019-12-16 21:15:4516 dec 19 Buijs Flowers - Verboo Administraties 21:15:4521:15Ducente
2019-12-16 22:05:2616 dec 19 WKD Boys - CFM / Transito 4 22:05:2622:05Ducente

Stand Divisie A

PosTeamGSWGVDSP
1Verboo Administraties65102116
2Team Correct64111113
3De Pilsneuzen63211011
4Veltkamp United7313-1310
5Bar & Boos7304129
6Team De Jager7304-89
7Ducente6123-65
8CFM / Transito 47016-271

Stand Divisie B

PosTeamGSWGVDSP
1WKD Boys75202317
2Marble IT65012015
3Alpeko64112113
4Baltena64111413
5Sporting Hèmert7214-187
6Buijs Flowers6123-115
7FC Klaaiboys7115-274
8ABS7007-220